Polonia Słubice - Stare Kurowo 2-2 (0-0). 29. kolejka IV ligi lubuskiej

14 maja odbył się pojedynek 29. kolejki IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Polonii Słubice i Starego Kurowa. Starcie zakończyło się remisem 2-2.

14 maja  odbył się pojedynek  29. kolejki  IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Polonii Słubice  i Starego Kurowa. Starcie zakończyło się remisem 2-2.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Zespół Polonii Słubice wygrał aż trzy razy, zremisował raz, a przegrał tylko raz.

Od pierwszych minut zespół Starego Kurowa zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Polonii Słubice była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Starego Kurowa w 41. minucie spotkania, gdy Bogdan Sosnowski zdobył pierwszą bramkę.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Jedenastka Starego Kurowa niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 24 minuty, drużyna Polonii Słubice doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Dawid Zurawski.

Niedługo po stracie gola zespół Starego Kurowa znów pokazał swoją wyższość. W 70. minucie Marcin Antczak dał prowadzenie swojej drużynie.

W 74. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Jakuba Kroka-Adamskiego ze Starego Kurowa, a w 78. minucie Przemyslawa Begiera z drużyny przeciwnej.

Jedenastka Polonii Słubice otrząsnęła się z chwilowego letargu. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W doliczonym czasie gry Dawid Zurawski po raz drugi strzelił gola zmieniając wynik na 2-2.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-2.

Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Drużyna Polonii Słubice nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Starego Kurowa również nie skorzystała ze zmian.