Pogoń Świebodzin - Pogoń Skwierzyna 3-0 (0-0). 2. kolejka IV ligi lubuskiej

W meczu 2. kolejki IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Pogoń Świebodzin wygrał z Pogoń Skwierzyną 3-0 (0-0).

W  meczu 2. kolejki  IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Pogoń Świebodzin wygrał  z Pogoń Skwierzyną  3-0 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Pogoń Świebodzin wygrała aż trzy razy, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut jedenastka Pogoń Skwierzynej zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Pogoń Świebodzin była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Wysiłki podejmowane przez zespół Pogoń Świebodzin w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 90. minucie Maciej Kozlowski dał prowadzenie swojej drużynie.

Jedenastka Pogoń Świebodzin nie skorzystała ze zmian. Drużyna Pogoń Skwierzynej także nie skorzystała ze zmian.