MLKS Budowlani Lubsko - KS Promień Żary 1-5 (0-0). 1. kolejka IV ligi lubuskiej

W starciu 1. kolejki IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Budowlanych Lubsko przegrał wysoko z Promieniem Żary 1-5 (0-0).

W  starciu 1. kolejki  IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Budowlanych Lubsko przegrał wysoko  z Promieniem Żary  1-5 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Promienia Żary wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu piłkarze Promienia Żary nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 11. minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Jasiak.

Drużyna Budowlanych Lubsko ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Promienia Żary, strzelając kolejnego gola. W 22. minucie celnym strzałem popisał się Karol Łyczko.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Jakub Nowak z Promienia Żary. Była to 34. minuta spotkania. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-2.

W 51. minucie sędzia pokazał kartkę Patrykowi Jasiakowi, zawodnikowi Promienia Żary.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Promienia Żary w 62. minucie spotkania, gdy Kamil Dados zdobył trzecią bramkę. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Budowlani Lubsko: Dawidowi Walczakowi w 67. i Kamilowi Skrobani w 72. minucie.

Karol Łyczko wywołał eksplozję radości wśród kibiców Promienia Żary, strzelając kolejnego gola w 76. minucie pojedynku.

W 79. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Patryk Jasiak z Promienia Żary.

Zawodnicy obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Jedenastka Budowlanych Lubsko nie skorzystała ze zmian. Zespół Promienia Żary także nie skorzystał ze zmian.