MKS Syrena Zbąszynek - MKS Czarni Żagań 3-2 (0-0). 1. kolejka IV ligi lubuskiej

W pojedynku 1. kolejki IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 6 sierpnia, zespół Syreny Zbąszynek wygrał z Czarnymi Żagań 3-2 (0-0).

W  pojedynku 1. kolejki  IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 6 sierpnia, zespół Syreny Zbąszynek wygrał  z Czarnymi Żagań  3-2 (0-0).

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Wojciech Wypych wywołał eksplozję radości wśród kibiców Czarnych Żagań , strzelając gola w 13. minucie meczu.

Piłkarze Syreny Zbąszynek nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 22. minucie na listę strzelców wpisał się Paweł Dulat.

Dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę Syreny Zbąszynek przyniosły efekt bramkowy. W 32. minucie Oskar Kluj dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Paweł Dulat z jedenastki Syreny Zbąszynek. Była to 35. minuta spotkania.

W 42. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Oskar Kluj z Syreny Zbąszynek. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 3-1.

Między 56. a 72. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Czarnych Żagań i jedną drużynie przeciwnej.

Zawodnicy Czarnych Żagań w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 77. minucie wynik ustalił Zbigniew Mastalerz.

W 82. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Wiktora Kuberskiego z Syreny Zbąszynek, a w 88. minucie Emiliana Kicinskiego z drużyny przeciwnej. Drużynie Czarnych Żagań zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem jedenastki Syreny Zbąszynek.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po trzy żółte kartki.

Zespół Syreny Zbąszynek nie skorzystał ze zmian. Drużyna Czarnych Żagań również nie skorzystała ze zmian.