MKS Syrena Zbąszynek - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-3 (0-0). 29. kolejka IV ligi lubuskiej

W meczu 29. kolejki IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 14 maja, drużyna Syreny Zbąszynek przegrała ze Stilonem Gorzów Wlkp. 1-3 (0-0).

W  meczu 29. kolejki  IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 14 maja, drużyna Syreny Zbąszynek przegrała  ze Stilonem Gorzów Wlkp.  1-3 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Jedenastka Stilonu Gorzów Wlkp. wygrała aż cztery razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu zawodnicy Stilonu Gorzów Wlkp. nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 13. minucie bramkę zdobył Mateusz Kaczor.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

W 55. minucie kartkę obejrzał Krystian Wenerski z Stilonu Gorzów Wlkp..

W 66. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Mateusz Kaczor ze Stilonu Gorzów Wlkp..

Piłkarze Syreny Zbąszynek odpowiedzieli strzeleniem gola. W 77. minucie na listę strzelców wpisał się Damian Budnik.

W doliczonym czasie gry arbiter ukarał kartką Kamila Kowalczyka, zawodnika Syreny Zbąszynek.

Jedenastka Syreny Zbąszynek ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Stilonu Gorzów Wlkp., zdobywając kolejną bramkę. W drugiej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Łukasz Kopeć.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-3.

Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Drużyna Syreny Zbąszynek nie skorzystała ze zmian. Zespół Stilonu Gorzów Wlkp. także nie skorzystał ze zmian.