MKS Spójnia Ośno Lubuskie - MKS Pogoń Świebodzin 3-1 (0-0). 30. kolejka IV ligi lubuskiej

21 maja odbyło się spotkanie 30. kolejki IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Spójni Ośno Lub. i Pogoń Świebodzin. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Spójni Ośno Lub. 3-1.

21 maja  odbyło się spotkanie  30. kolejki  IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Spójni Ośno Lub.  i Pogoń Świebodzin. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Spójni Ośno Lub. 3-1.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 meczów jedenastka Spójni Ośno Lub. wygrała pięć razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 13. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Dominika Zakrzewskiego ze Spójni Ośno Lub., a w 31. minucie Nikitę Melnyka z drużyny przeciwnej.

Pod koniec pierwszej połowy to piłkarze Pogoń Świebodzin otworzyli wynik. Na minutę przed zakończeniem pierwszej połowy bramkę zdobył Jedrzej Jakimowicz.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 56. minucie arbiter pokazał kartkę Pawelowi Gurgulowi z Spójni Ośno Lub..

Drużyna Spójni Ośno Lub. wyrównała wynik meczu. W 62. minucie bramkę wyrównującą zdobył Michal Dyc.

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół Spójni Ośno Lub. przyniosły efekt bramkowy. Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy Michal Dyc po raz drugi trafił do bramki zmieniając wynik na 2-1.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Spójnia Ośno Lub.: Pawelowi Janikowi w 71. i Mateuszowi Torbiczukowi w 79. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Spójni Ośno Lub. w 82. minucie spotkania, gdy Dawid Szczecinski strzelił trzeciego gola. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1.

Piłkarze Spójni Ośno Lub. otrzymali w meczu cztery żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Zespół Spójni Ośno Lub. nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Pogoń Świebodzin również nie skorzystała ze zmian.