MKS Spójnia Ośno Lubuskie - Lechia II Zielona Góra 4-0 (0-0). 1. kolejka IV ligi lubuskiej

6 sierpnia odbył się pojedynek 1. kolejki IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Spójni Ośno Lub. i Lechii II Zielona. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Spójni Ośno Lub. 4-0.

6 sierpnia  odbył się pojedynek  1. kolejki  IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Spójni Ośno Lub.  i Lechii II Zielona. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Spójni Ośno Lub. 4-0.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Jakubowi Kolodennemu z drużyny Lechii II Zielona. Była to 13. minuta meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Spójni Ośno Lub. w 23. minucie spotkania, gdy Mateusz Torbiczuk zdobył pierwszą bramkę. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Zespół Lechii II Zielona ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Spójni Ośno Lub., strzelając kolejnego gola. W 51. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Szczecinski.

Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu sędzia przyznał żółtą kartkę Piotrowi Michalkowi z Spójni Ośno Lub..

Michal Dyc wywołał eksplozję radości wśród kibiców Spójni Ośno Lub., zdobywając kolejną bramkę w 66. minucie starcia. W 71. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Jakub Kolodenny z drużyny Lechii II Zielona i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 13. minucie.

W 78. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Dawid Szczecinski ze Spójni Ośno Lub.. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 4-0.

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę i jedną czerwoną piłkarzom Lechii II Zielona, a zawodnikom Spójni Ośno Lub. przyznał jedną żółtą.

Zespół Spójni Ośno Lub. nie skorzystał ze zmian. Drużyna Lechii II Zielona również nie skorzystała ze zmian.