MKS Polonia Słubice - ZLKS Budowlani Murzynowo 5-1 (0-0). 31. kolejka IV ligi lubuskiej

W starciu 31. kolejki IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 27 maja, drużyna Polonii Słubice wysoko wygrała z Budowlanymi Murzynowo 5-1 (0-0).

W  starciu 31. kolejki  IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 27 maja, drużyna Polonii Słubice wysoko wygrała  z Budowlanymi Murzynowo  5-1 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Polonii Słubice wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Kacper Domaradzki wywołał eksplozję radości wśród kibiców Budowlanych Murzynowo , zdobywając bramkę w 13. minucie spotkania.

Drużyna Budowlanych Murzynowo krótko cieszyła się prowadzeniem. Trwało to tylko osiem minut, ponieważ jedenastka Polonii Słubice doprowadziła do remisu. Gola strzelił Giovani Parizotto. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Lukasz Chrostowski z drużyny Polonii Słubice. Była to 25. minuta pojedynku.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 34. minucie Patryk Nowaczewski dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-1.

Między 51. a 64. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Polonii Słubice.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Polonii Słubice w 71. minucie spotkania, gdy Patryk Nowaczewski strzelił trzeciego gola.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Polonii Słubice w 76. minucie spotkania, gdy Szymon Biernat zdobył czwartą bramkę.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Kamil Stondzik.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 5-1.

Arbiter nie ukarał zawodników Budowlanych Murzynowo żadną kartką, natomiast piłkarzom Polonii Słubice pokazał cztery żółte.

Drużyna Polonii Słubice nie skorzystała ze zmian. Zespół Budowlanych Murzynowo również nie skorzystał ze zmian.