MKS Polonia Słubice - Lubuszanin Drezdenko 3-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi lubuskiej

14 sierpnia odbył się mecz 2. kolejki IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Polonii Słubice i Lubuszanina Drezdenko. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Polonii Słubice 3-1.

14 sierpnia  odbył się mecz  2. kolejki  IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Polonii Słubice  i Lubuszanina Drezdenko. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Polonii Słubice 3-1.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Polonii Słubice wygrała dwa razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Polonii Słubice otworzyli wynik. W 13. minucie bramkę zdobył Jakub Świder.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Polonii Słubice w 23. minucie spotkania, gdy Rafał Gronostaj strzelił drugiego gola. W 33. minucie kartkę otrzymał Oliwier Begier z Polonii Słubice.

Oliwier Begier wywołał eksplozję radości wśród kibiców Polonii Słubice, zdobywając kolejną bramkę w 35. minucie pojedynku.

Piłkarze Lubuszanina Drezdenko szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 45. minucie bramkę pocieszenia zdobył Marcin Celejewski.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Między 52. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Polonii Słubice oraz trzy drużynie przeciwnej. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-1.

Zawodnicy Polonii Słubice dostali w meczu cztery żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Zespół Polonii Słubice nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Lubuszanina Drezdenko także nie skorzystała ze zmian.