MKS Pogoń Świebodzin - KKP Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-0 (0-0). 29. kolejka IV ligi lubuskiej

W starciu 29. kolejki IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Pogoń Świebodzin wygrał z Celulozą Kostrzyn 1-0 (0-0).

W  starciu 29. kolejki  IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Pogoń Świebodzin wygrał  z Celulozą Kostrzyn  1-0 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Pogoń Świebodzin wygrał dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut zespół Celulozy Kostrzyn zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Pogoń Świebodzin była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 52. a 74. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Pogoń Świebodzin oraz dwie drużynie przeciwnej.

Jedyną bramkę meczu dla Pogoń Świebodzin zdobył Mateusz Świtała w 85. minucie. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Dawid Olszewski osłabiając zespół Celulozy Kostrzyn. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w 74. minucie.

W doliczonej piątej minucie meczu żółtą kartkę obejrzał Jakub Baranowski z Celulozy Kostrzyn.

Zawodnicy Celulozy Kostrzyn otrzymali w meczu trzy żółte kartki oraz jedną czerwoną, a ich przeciwnicy dwie żółte.

Zespół Pogoń Świebodzin nie skorzystał ze zmian. Drużyna Celulozy Kostrzyn także nie skorzystała ze zmian.