MKS Odra Bytom Odrzański - LKS Odra Nietków 4-2 (0-0). 1. kolejka IV ligi lubuskiej

6 sierpnia odbył się mecz 1. kolejki IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Odry Bytom Odrzański i Odry Nietków. Starcie zakończyło się zwycięstwem Odry Bytom Odrzański 4-2.

6 sierpnia  odbył się mecz  1. kolejki  IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Odry Bytom Odrzański  i Odry Nietków. Starcie zakończyło się zwycięstwem Odry Bytom Odrzański 4-2.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Odry Bytom Odrzański.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Odra Nietków: Dominikowi Skrzyńskiemu w 11. i Kacprowi Kochanowskiemu w 14. minucie.

Tymczasem to zawodnicy Odry Bytom Odrzański otworzyli wynik. W 23. minucie bramkę zdobył Bartosz Skiba.

W 31. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Bartosza Jankowiaka z Odry Nietków, a w 34. minucie Oskara Skaleckiego z drużyny przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Piłkarze Odry Bytom Odrzański dostali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Zespół Odry Bytom Odrzański nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Odry Nietków również nie skorzystała ze zmian.