MKS Korona Kożuchów - KS Piast Czerwieńsk 3-2 (0-0). 29. kolejka IV ligi lubuskiej

W pojedynku 29. kolejki IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 14 maja, drużyna Korony Kożuchów wygrała z Piast Czerwieńskiem 3-2 (0-0).

W  pojedynku 29. kolejki  IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 14 maja, drużyna Korony Kożuchów wygrała  z Piast Czerwieńskiem  3-2 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Korony Kożuchów wygrała aż cztery razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Piast Czerwieńsk: Grzegorzowi Lipińskiemu w 13. i Przemysławowi Bitnerowi w 22. minucie.

Nagle zawodnicy Korony Kożuchów nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 34. minucie bramkę zdobył Bartosz Olejniczak.

W 42. minucie arbiter ukarał kartką Aleksa Wlodarczyka, piłkarza Korony Kożuchów. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Zawodnicy Piast Czerwieńska odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 54. minucie na listę strzelców wpisał się Przemysław Bitner.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Piast Czerwieńska w 62. minucie spotkania, gdy Grzegorz Lipiński strzelił drugiego gola.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 67. minucie bramkę wyrównującą zdobył Aleks Wlodarczyk.

W 90. minucie sędzia przyznał kartkę Filipowi Kiszkurnie z drużyny Piast Czerwieńska.

Dalsze wysiłki podejmowane przez jedenastkę Korony Kożuchów przyniosły efekt bramkowy. Gola na 3-2 strzelił ponownie w doliczonej piątej minucie starcia Bartosz Olejniczak.

Minutę później arbiter pokazał kartkę Bartoszowi Olejniczakowi, zawodnikowi Korony Kożuchów. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2.

Sędzia w pierwszej połowie pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Piast Czerwieńska, a w drugiej jedną. Zawodnicy Korony Kożuchów dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.

Zespół Korony Kożuchów nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Piast Czerwieńska również nie skorzystała ze zmian.