MKS Ilanka Rzepin - LKS Odra Nietków 1-2 (0-0). 30. kolejka IV ligi lubuskiej

21 maja odbyło się spotkanie 30. kolejki IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Ilanki Rzepin i Odry Nietków. Starcie zakończyło się zwycięstwem Odry Nietków 2-1.

21 maja  odbyło się spotkanie  30. kolejki  IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Ilanki Rzepin  i Odry Nietków. Starcie zakończyło się zwycięstwem Odry Nietków 2-1.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 13. minucie sędzia pokazał kartkę Mateuszowi Pietruszynskiemu z drużyny Ilanki Rzepin.

Tymczasem to zawodnicy Odry Nietków otworzyli wynik. W 22. minucie bramkę zdobył Krystian Seredyński.

Jedenastka Ilanki Rzepin ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Odry Nietków, zdobywając kolejną bramkę. W 33. minucie wynik na 0-2 podwyższył Patryk Trzmiel.

Na minutę przed zakończeniem pierwszej połowy arbiter pokazał kartkę Adamowi Popkowskiemu, piłkarzowi Ilanki Rzepin. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-2.

Zawodnicy Ilanki Rzepin odpowiedzieli strzeleniem gola. W 56. minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Stefanowicz.

W 67. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Mateusza Stefanowicza z Ilanki Rzepin, a w 74. minucie Kacpra Kochanowskiego z drużyny przeciwnej. Drużynie Ilanki Rzepin zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem jedenastki Odry Nietków.

Piłkarze Ilanki Rzepin obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Zespół Ilanki Rzepin nie skorzystał ze zmian. Drużyna Odry Nietków także nie skorzystała ze zmian.