MKS Ilanka Rzepin - KKP Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi lubuskiej

13 sierpnia odbył się pojedynek 2. kolejki IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Ilanki Rzepin i Celulozy Kostrzyn. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Ilanki Rzepin 2-1.

13 sierpnia  odbył się pojedynek  2. kolejki  IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Ilanki Rzepin  i Celulozy Kostrzyn. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Ilanki Rzepin 2-1.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka Ilanki Rzepin wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Marcinowi Graczykowi z jedenastki Ilanki Rzepin. Była to 13. minuta meczu.

W 52. minucie sędzia ukarał kartką Jakuba Bakalarza, zawodnika Celulozy Kostrzyn.

Tymczasem to piłkarze Celulozy Kostrzyn otworzyli wynik. Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu na listę strzelców wpisał się Sebastian Jankowski.

W 66. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Mateusza Stefanowicza z Ilanki Rzepin, a w 72. minucie Patryka Czeredę z drużyny przeciwnej. Drużynie Celulozy Kostrzyn zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu Ilanki Rzepin.

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.

Drużyna Ilanki Rzepin nie skorzystała ze zmian. Zespół Celulozy Kostrzyn również nie skorzystał ze zmian.