MKS Czarni Żagań - ZLKS Budowlani Murzynowo 4-0 (0-0). 29. kolejka IV ligi lubuskiej

14 maja odbył się mecz 29. kolejki IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Czarnych Żagań i Budowlanych Murzynowo. Starcie zakończyło się zwycięstwem Czarnych Żagań 4-0.

14 maja  odbył się mecz  29. kolejki  IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Czarnych Żagań  i Budowlanych Murzynowo. Starcie zakończyło się zwycięstwem Czarnych Żagań 4-0.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W ósmej minucie na listę strzelców wpisał się Blazej Strugaru.

W 25. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Blazej Strugaru z Czarnych Żagań. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Czarnych Żagań w 60. minucie spotkania, gdy Wojciech Wypych strzelił trzeciego gola.

Blazej Strugaru wywołał eksplozję radości wśród kibiców Czarnych Żagań, zdobywając kolejną bramkę w 71. minucie spotkania. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 4-0.

Drużyna Czarnych Żagań nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Budowlanych Murzynowo także nie skorzystała ze zmian.