MKS Czarni Żagań - MLKS Budowlani Lubsko 2-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi lubuskiej

W spotkaniu 2. kolejki IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół Czarnych Żagań wygrał z Budowlanymi Lubsko 2-1 (0-0).

W  spotkaniu 2. kolejki  IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół Czarnych Żagań wygrał  z Budowlanymi Lubsko  2-1 (0-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Czarnych Żagań.

Od pierwszych minut drużyna Budowlanych Lubsko zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Czarnych Żagań była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 34. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Dariusza Piechowiaka z Czarnych Żagań, a w 42. minucie Lukasza Gawrona z drużyny przeciwnej.

W 55. minucie arbiter pokazał kartkę Blazejowi Strugaru z Czarnych Żagań.

Wysiłki podejmowane przez zespół Budowlanych Lubsko w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 62. minucie bramkę zdobył Dejvid Urban.

Drużyna Budowlanych Lubsko krótko cieszyła się prowadzeniem. Trwało to tylko pięć minut, ponieważ jedenastka Czarnych Żagań doprowadziła do remisu. Gola strzelił Blazej Strugaru. Na 13 minut przed zakończeniem meczu kartkę dostał Tomasz Urban, piłkarz Czarnych Żagań.

Arbiter przyznał trzy żółte kartki zawodnikom Czarnych Żagań, natomiast piłkarzom Budowlanych Lubsko pokazał jedną.

Zespół Czarnych Żagań nie skorzystał ze zmian. Drużyna Budowlanych Lubsko także nie skorzystała ze zmian.