MKS Czarni Witnica - KS Dąb Sława Przybyszów 2-3 (0-0). 29. kolejka IV ligi lubuskiej

W starciu 29. kolejki IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 14 maja, jedenastka Czarnych Witnica przegrała z Dębem Przybyszów 2-3 (0-0).

W  starciu 29. kolejki  IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 14 maja, jedenastka Czarnych Witnica przegrała  z Dębem Przybyszów  2-3 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 13 razy. Drużyna Dębu Przybyszów wygrała aż siedem razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko trzy.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Czarnych Witnica otworzyli wynik. W 13. minucie bramkę zdobył Artem Yakovenko.

Po pół godzinie gry sędzia pokazał kartkę Szymonowi Kowalaszkowi, zawodnikowi Dębu Przybyszów. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Drużynie Czarnych Witnica zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem jedenastki Dębu Przybyszów.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Czarnych Witnica żadną kartką, natomiast zawodnikom Dębu Przybyszów przyznał jedną żółtą.

Drużyna Czarnych Witnica nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Dębu Przybyszów również nie skorzystała ze zmian.