Lubuszanin Drezdenko - MKS Korona Kożuchów 4-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi lubuskiej

W starciu 1. kolejki IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 6 sierpnia, drużyna Lubuszanina Drezdenko zwyciężyła z Koroną Kożuchów 4-1 (0-0).

W  starciu 1. kolejki  IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 6 sierpnia, drużyna Lubuszanina Drezdenko zwyciężyła  z Koroną Kożuchów  4-1 (0-0).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć spotkań zespół Lubuszanina Drezdenko wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Korony Kożuchów zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Lubuszanina Drezdenko była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu piłkarze Lubuszanina Drezdenko nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 23. minucie Mikolaj Sadolewski dał prowadzenie swojej drużynie.

Zawodnicy Korony Kożuchów odpowiedzieli strzeleniem gola. W 34. minucie bramkę wyrównującą zdobył Maciej Grochowski.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 56. minucie arbiter pokazał kartkę Pavlowi Volkowi z zespołu Korony Kożuchów.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 65. minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Zagdański.

Jedenastka Korony Kożuchów ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Lubuszanina Drezdenko, strzelając kolejnego gola. Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy wpakował piłkę do siatki rywali Ibrahim Appiah.

W 77. minucie kartkę dostał Michal Czajkowski, piłkarz Lubuszanina Drezdenko.

Ibrahim Appiah wywołał eksplozję radości wśród kibiców Lubuszanina Drezdenko, zdobywając kolejną bramkę w 85. minucie pojedynku. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 4-1.

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Zespół Lubuszanina Drezdenko nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Korony Kożuchów także nie skorzystała ze zmian.