LKS Odra Nietków - MKS Syrena Zbąszynek 5-3 (0-0). 2. kolejka IV ligi lubuskiej

13 sierpnia odbyło się spotkanie 2. kolejki IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Odry Nietków i Syreny Zbąszynek. Starcie zakończyło się zwycięstwem Odry Nietków 5-3.

13 sierpnia  odbyło się spotkanie  2. kolejki  IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Odry Nietków  i Syreny Zbąszynek. Starcie zakończyło się zwycięstwem Odry Nietków 5-3.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Odry Nietków wygrał aż trzy razy, zremisował raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Syreny Zbąszynek w ósmej minucie spotkania, gdy Paweł Dulat strzelił pierwszego gola.

Piłkarze Odry Nietków szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 11. minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Trzmiel.

Szybko po stracie gola zespół Odry Nietków pokazał swoją wyższość. W 15. minucie Krystian Seredyński dał prowadzenie swojej drużynie.

W 23. minucie żółtą kartkę dostał Patryk Bartoszewski z zespołu Odry Nietków.

Drużyna Syreny Zbąszynek ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Odry Nietków, zdobywając kolejną bramkę. W 31. minucie wynik na 3-1 podwyższył Jarosław Mućka.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Na siedem minut przed zakończeniem pierwszej połowy czwartego gola dla zawodników Odry Nietków strzelił Fabian Tomaszewski.

W 43. minucie żółtą kartką został ukarany Patryk Trzmiel, piłkarz Odry Nietków. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Między 56. a 77. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Syreny Zbąszynek i jedną drużynie przeciwnej. Na 11 minut przed zakończeniem pojedynku drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Oskar Kozakiewicz z zespołu Odry Nietków i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 72. minucie.

W 81. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Paweł Dulat z Syreny Zbąszynek.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W 87. minucie Krystian Seredyński ponownie zdobył bramkę zmieniając wynik na 5-2.

Kacper Kochanowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Odry Nietków, strzelając kolejnego gola w trzeciej minucie doliczonego czasu starcia meczu.

Arbiter przyznał trzy żółte kartki oraz jedną czerwoną piłkarzom Odry Nietków, a zawodnikom Syreny Zbąszynek pokazał trzy żółte.

Drużyna Odry Nietków nie skorzystała ze zmian. Zespół Syreny Zbąszynek również nie skorzystał ze zmian.