LKS Odra Nietków - MKS Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 (0-0). 29. kolejka IV ligi lubuskiej

W meczu 29. kolejki IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 14 maja, drużyna Odry Nietków zwyciężyła ze Spójnią Ośno Lub. 1-0 (0-0).

W  meczu 29. kolejki  IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 14 maja, drużyna Odry Nietków zwyciężyła  ze Spójnią Ośno Lub.  1-0 (0-0).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Odry Nietków wygrał dwa razy, zremisował raz, a przegrał tylko raz.

Od pierwszych minut zespół Spójni Ośno Lub. zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Odry Nietków była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 52. minucie sędzia pokazał kartkę Dominikowi Skrzyńskiemu z zespołu Odry Nietków.

Oskar Kozakiewicz wywołał eksplozję radości wśród kibiców Odry Nietków, strzelając gola w 63. minucie spotkania. Między 72. a 88. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Spójni Ośno Lub. i jedną drużynie przeciwnej.

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Drużyna Odry Nietków nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Spójni Ośno Lub. również nie skorzystała ze zmian.