Lechia II Zielona Góra - MKS Odra Bytom Odrzański 1-3 (0-0). 2. kolejka IV ligi lubuskiej

14 sierpnia odbyło się spotkanie 2. kolejki IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Lechii II Zielona i Odry Bytom Odrzański. Starcie zakończyło się zwycięstwem Odry Bytom Odrzański 3-1.

14 sierpnia  odbyło się spotkanie  2. kolejki  IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Lechii II Zielona  i Odry Bytom Odrzański. Starcie zakończyło się zwycięstwem Odry Bytom Odrzański 3-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Odry Bytom Odrzański.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 11. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Sebastiana Żukowskiego z Odry Bytom Odrzański, a w 15. minucie Kornela Wieczorka z drużyny przeciwnej.

Nieoczekiwanie to piłkarze Odry Bytom Odrzański otworzyli wynik. W 32. minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Zawojek.

Zespół Lechii II Zielona ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Odry Bytom Odrzański, strzelając kolejnego gola. Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy wynik na 0-2 podwyższył Kacper Konsewicz.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia pokazał Karolowi Harasiowi z drużyny Lechii II Zielona. Była to 56. minuta meczu.

Zawodnicy Lechii II Zielona odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 67. minucie gola kontaktowego strzelił Jakub Kolodenny.

Arbiter przyznał dwie żółte kartki piłkarzom Lechii II Zielona, natomiast zawodnikom Odry Bytom Odrzański pokazał jedną.

Jedenastka Lechii II Zielona nie skorzystała ze zmian. Drużyna Odry Bytom Odrzański także nie skorzystała ze zmian.