Lechia II Zielona Góra - MKS Ilanka Rzepin 2-2 (0-0). 29. kolejka IV ligi lubuskiej

W meczu 29. kolejki IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 15 maja, drużyna Lechii II Zielona zremisowała z Ilanką Rzepin 2-2 (0-0).

W  meczu 29. kolejki  IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 15 maja, drużyna Lechii II Zielona zremisowała  z Ilanką Rzepin  2-2 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Ilanki Rzepin wygrała dwa razy, zremisowała tyle samo, nie przegrywając żadnego spotkania.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla drużyny Ilanki Rzepin. W 11. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Maciej Kościółek osłabiając tym samym drużynę Ilanki Rzepin.

W pierwszych minutach meczu piłkarze Ilanki Rzepin nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 15. minucie Paweł Sidorowicz dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Zawodnicy Lechii II Zielona nie poddali się i także strzelili jednego gola jeszcze w pierwszej połowie. W 23. minucie na listę strzelców wpisał się Kornel Wieczorek.

Jedyną żółtą kartkę w meczu otrzymał Kacper Lewitzki z drużyny Ilanki Rzepin. Była to 34. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Piłkarze Ilanki Rzepin w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 56. minucie Paweł Sidorowicz po raz drugi strzelił gola zmieniając wynik na 1-2.

Arbiter nie ukarał zawodników Lechii II Zielona żadną kartką, natomiast piłkarzom Ilanki Rzepin przyznał jedną żółtą oraz jedną czerwoną.

Zespół Lechii II Zielona nie skorzystał ze zmian. Drużyna Ilanki Rzepin również nie skorzystała ze zmian.