KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Lechia II Zielona Góra 3-1 (0-0). 30. kolejka IV ligi lubuskiej

W pojedynku 30. kolejki IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 22 maja, drużyna Stilonu Gorzów Wlkp. zwyciężyła z Lechią II Zielona 3-1 (0-0).

W  pojedynku 30. kolejki  IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 22 maja, drużyna Stilonu Gorzów Wlkp. zwyciężyła  z Lechią II Zielona  3-1 (0-0).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Stilonu Gorzów Wlkp. wygrał aż trzy razy, a przegrał tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Stilonu Gorzów Wlkp. otworzyli wynik. W 13. minucie Łukasz Kopeć dał prowadzenie swojej drużynie.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Zespół Lechii II Zielona wyrównał wynik meczu. W 52. minucie na listę strzelców wpisał się Filip Filipczak.

Między 56. a 76. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Lechii II Zielona i jedną drużynie przeciwnej.

Zawodnicy Stilonu Gorzów Wlkp. odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 81. minucie Łukasz Kopeć ponownie strzelił gola zmieniając wynik na 2-1.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu kibice domagali się kolejnych bramek. Na dwie minuty przed zakończeniem meczu wynik ustalił Takato Sakai.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-1.

Piłkarze Stilonu Gorzów Wlkp. otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka Stilonu Gorzów Wlkp. nie skorzystała ze zmian. Zespół Lechii II Zielona również nie skorzystał ze zmian.