KS Promień Żary - KP Piast Iłowa 1-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi lubuskiej

13 sierpnia odbyło się spotkanie 2. kolejki IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Promienia Żary i Piast Iłowej. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

13 sierpnia  odbyło się spotkanie  2. kolejki  IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Promienia Żary  i Piast Iłowej. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 13. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Patryka Jasiaka z Promienia Żary, a w 22. minucie Szymona Brzezinskiego z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Promienia Żary w 55. minucie spotkania, gdy Karol Łyczko strzelił pierwszego gola.

Piłkarze Piast Iłowej otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy wynik ustalił Paulo.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Promień Żary: Kacprowi Floriańczykowi w 72. i Olehowi Frankovychowi w 88. minucie. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-1.

Sędzia przyznał trzy żółte kartki zawodnikom Promienia Żary, a piłkarzom Piast Iłowej pokazał jedną.

Jedenastka Promienia Żary nie skorzystała ze zmian. Zespół Piast Iłowej również nie skorzystał ze zmian.