KS Dąb Sława Przybyszów - MKS Polonia Słubice 1-1 (0-0). 30. kolejka IV ligi lubuskiej

W pojedynku 30. kolejki IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 21 maja, zespół Dębu Przybyszów zremisował z Polonią Słubice 1-1 (0-0).

W  pojedynku 30. kolejki  IV ligi lubuskiej, który rozegrany został 21 maja, zespół Dębu Przybyszów zremisował  z Polonią Słubice  1-1 (0-0).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Drużyna Dębu Przybyszów wygrała aż cztery razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko raz.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 13. minucie sędzia pokazał kartkę Danielowi Stadiemu z Polonii Słubice.

Tymczasem to piłkarze Dębu Przybyszów otworzyli wynik. W 22. minucie na listę strzelców wpisał się Damian Koppenhagen.

Zawodnicy Polonii Słubice nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 41. minucie wynik ustalił Dawid Zurawski.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Od 77. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Polonii Słubice i jedną drużynie przeciwnej. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Piłkarze Dębu Przybyszów otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Drużyna Dębu Przybyszów nie skorzystała ze zmian. Zespół Polonii Słubice także nie skorzystał ze zmian.