KP Piast Iłowa - MKS Pogoń Świebodzin 0-3 (0-0). 1. kolejka IV ligi lubuskiej

W starciu 1. kolejki IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 6 sierpnia, drużyna Piast Iłowej przegrała z Pogoń Świebodzin 0-3 (0-0).

W  starciu 1. kolejki  IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 6 sierpnia, drużyna Piast Iłowej przegrała  z Pogoń Świebodzin  0-3 (0-0).

Od pierwszych minut jedenastka Pogoń Świebodzin zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Piast Iłowej była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Pogoń Świebodzin w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 62. minucie bramkę zdobył Patryk Podwyszynski.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Pogoń Świebodzin: Marcinowi Szymanskiemu w 78. i Arturowi Blaszczakowi w 84. minucie.

Sędzia nie ukarał zawodników Piast Iłowej żadną kartką, natomiast piłkarzom Pogoń Świebodzin pokazał dwie żółte.

Zespół Piast Iłowej nie skorzystał ze zmian. Drużyna Pogoń Świebodzin również nie skorzystała ze zmian.