KP Piast Iłowa - KS Promień Żary 1-2 (0-0). 29. kolejka IV ligi lubuskiej

W starciu 29. kolejki IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Piast Iłowej przegrał z Promieniem Żary 1-2 (0-0).

W  starciu 29. kolejki  IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Piast Iłowej przegrał  z Promieniem Żary  1-2 (0-0).

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Radoslaw Zebrowski z Piast Iłowej. Była to 13. minuta spotkania.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Promień Żary: Rafalowi Rogalskiemu w 51. i Karolowi Łyczce w 62. minucie.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Promienia Żary w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 66. minucie bramkę zdobył Kacper Floriańczyk.

Zespół Piast Iłowej otrząsnął się z chwilowego letargu. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W 72. minucie bramkę wyrównującą zdobył Paulo.

Na 12 minut przed zakończeniem meczu arbiter pokazał kartkę Paulowi z jedenastki Piast Iłowej.

Aksel Augustyniak wywołał eksplozję radości wśród kibiców Promienia Żary, strzelając kolejnego gola w 90. minucie pojedynku. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-2.

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Drużyna Piast Iłowej nie skorzystała ze zmian. Zespół Promienia Żary również nie skorzystał ze zmian.