KKP Celuloza Kostrzyn nad Odrą - MKS Korona Kożuchów 2-1 (0-0). 30. kolejka IV ligi lubuskiej

21 maja odbył się pojedynek 30. kolejki IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Celulozy Kostrzyn i Korony Kożuchów. Mecz zakończył się zwycięstwem Celulozy Kostrzyn 2-1.

21 maja  odbył się pojedynek  30. kolejki  IV ligi lubuskiej pomiędzy drużynami Celulozy Kostrzyn  i Korony Kożuchów. Mecz zakończył się zwycięstwem Celulozy Kostrzyn 2-1.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 13. a 41. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Celulozy Kostrzyn i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Korony Kożuchów w 56. minucie spotkania, gdy Aleks Wlodarczyk strzelił pierwszego gola. Między 61. a 80. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Korony Kożuchów i jedną drużynie przeciwnej.

Drużyna Celulozy Kostrzyn nie zraziła się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 82. minucie Mateusz Migdal wyrównał wynik meczu.

W ostatnich minutach spotkania na boisku kibice domagali się kolejnych bramek. Na cztery minuty przed zakończeniem starcia na listę strzelców wpisał się Sebastian Jankowski.

W 90. minucie sędzia pokazał kartkę Sebastianowi Jankowskiemu, zawodnikowi Celulozy Kostrzyn. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-1.

Arbiter w pierwszej połowie przyznał dwie żółte kartki piłkarzom Celulozy Kostrzyn, natomiast w drugiej dostali tyle samo. Zawodnicy Korony Kożuchów otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dwie więcej.

Jedenastka Celulozy Kostrzyn nie skorzystała ze zmian. Zespół Korony Kożuchów również nie skorzystał ze zmian.