Celuloza Kostrzyn - Stare Kurowo 1-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi lubuskiej

W spotkaniu 1. kolejki IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Celulozy Kostrzyn zremisował ze Starym Kurowem 1-1 (0-0).

W  spotkaniu 1. kolejki  IV ligi lubuskiej, które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Celulozy Kostrzyn zremisował  ze Starym Kurowem  1-1 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Starego Kurowa wygrał jeden raz, zremisował dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Celuloza Kostrzyn: Marcinowi Misunowi w 13. i Adrianowi Jacewiczowi w 34. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Celulozy Kostrzyn w 52. minucie spotkania, gdy Emil Tomkiewicz zdobył pierwszą bramkę.

Piłkarze Starego Kurowa szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 56. minucie wynik ustalił Marcin Antczak.

Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy sędzia przyznał żółtą kartkę Sebastianowi Jankowskiemu z Celulozy Kostrzyn. W 70. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Adrian Jacewicz z drużyny Celulozy Kostrzyn i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 34. minucie. Na kwadrans przed zakończeniem pojedynku żółtą kartkę dostał Jakub Bakalarz, piłkarz Celulozy Kostrzyn.

Jakub Bakalarz z Celulozy Kostrzyn w 76. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej został on ukarany w 75. minucie. Na 10 minut przed zakończeniem meczu sędzia pokazał żółtą kartkę Henrykowi Kurdykowskiemu, zawodnikowi Starego Kurowa. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-1.

Arbiter pokazał cztery żółte kartki i dwie czerwone piłkarzom Celulozy Kostrzyn, a zawodnikom Starego Kurowa przyznał jedną żółtą.

Zespół Celulozy Kostrzyn nie skorzystał ze zmian. Drużyna Starego Kurowa również nie skorzystała ze zmian.