ZGKS Brat Siennica Nadolna - LKS Orlęta Łuków 0-2 (0-1). 7. kolejka IV ligi lubelskiej

22 maja odbyło się starcie 7. kolejki IV ligi lubelskiej pomiędzy drużynami Brata Siennica i Orląt Łuków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Orląt Łuków 2-0.

22 maja  odbyło się starcie  7. kolejki  IV ligi lubelskiej pomiędzy drużynami Brata Siennica  i Orląt Łuków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Orląt Łuków 2-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Orląt Łuków wygrał jeden raz, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut jedenastka Orląt Łuków zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Brata Siennica była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy arbiter ukarał kartką Aleksandra Urbanskiego, piłkarza Brata Siennica.

Sędzia nie ukarał zawodników Orląt Łuków żadną kartką, natomiast piłkarzom Brata Siennica pokazał jedną żółtą.

Drużyna Brata Siennica nie skorzystała ze zmian. Zespół Orląt Łuków także nie skorzystał ze zmian.