Włodawianka Włodawa - Huczwa Tyszowce 4-0 (1-0). 7. kolejka IV ligi lubelskiej

22 maja odbył się mecz 7. kolejki IV ligi lubelskiej pomiędzy drużynami Włodawianki Włodawej i Huczwej Tyszowce. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Włodawianki Włodawej 4-0.

22 maja  odbył się mecz  7. kolejki  IV ligi lubelskiej pomiędzy drużynami Włodawianki Włodawej  i Huczwej Tyszowce. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Włodawianki Włodawej 4-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Drużyna Włodawianki Włodawej wygrała aż cztery razy, zremisowała raz, a przegrała tylko dwa.

Od pierwszych minut zespół Huczwej Tyszowce zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Włodawianki Włodawej była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy sędzia pokazał kartkę Łukaszowi Bartnikowi z jedenastki Włodawianki Włodawej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Włodawianki Włodawej w 34. minucie spotkania, gdy Emin Safikhanov strzelił pierwszego gola. Między 38. a 44. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Włodawianki Włodawej.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Włodawianki Włodawej.

W 49. minucie sędzia pokazał kartkę Mateuszowi Gackiemu, zawodnikowi Huczwej Tyszowce.

Zespół Huczwej Tyszowce ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Włodawianki Włodawej, zdobywając kolejną bramkę. Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy zmusił do kapitulacji bramkarza Andrii Yampol.

Dmytro Mamro wywołał eksplozję radości wśród kibiców Włodawianki Włodawej, strzelając kolejnego gola w 78. minucie starcia.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Włodawianki Włodawej w 81. minucie spotkania, gdy Daniel Polak zdobył czwartą bramkę. W 89. minucie arbiter ukarał kartką Maria Ursu, zawodnika Huczwej Tyszowce.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 4-0.

Piłkarze Włodawianki Włodawej obejrzeli w meczu cztery żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.

Drużyna Włodawianki Włodawej nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Huczwej Tyszowce również nie skorzystała ze zmian.