MGKS Igros Krasnobród - GLKS POM Iskra Piotrowice 1-3 (0-1). 7. kolejka IV ligi lubelskiej

W meczu 7. kolejki IV ligi lubelskiej, który rozegrany został 22 maja, drużyna Igrosa Krasnobród przegrała z POM Iskra Piotrowice 1-3 (0-1).

W  meczu 7. kolejki  IV ligi lubelskiej, który rozegrany został 22 maja, drużyna Igrosa Krasnobród przegrała  z POM Iskra Piotrowice  1-3 (0-1).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka POM Iskra Piotrowice wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Dominik Dziura z Igrosa Krasnobród. Była to 12. minuta starcia.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy POM Iskra Piotrowice w 36. minucie spotkania, gdy Bartlomiej Barwiak strzelił pierwszego gola. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny POM Iskra Piotrowice.

Zespół Igrosa Krasnobród ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka POM Iskra Piotrowice, zdobywając kolejną bramkę. Po godzinie gry Bartlomiej Barwiak po raz drugi strzelił gola zmieniając wynik na 0-2.

Zawodnicy Igrosa Krasnobród odpowiedzieli strzeleniem gola. W 72. minucie na listę strzelców wpisał się Volodymyr Zaimenko.

Kamil Szabłowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców POM Iskra Piotrowice, zdobywając kolejną bramkę w 81. minucie pojedynku. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Igros Krasnobród: Piotrowi Waskiewiczowi w 82. minucie i Mateuszowi Przytuli w drugiej minucie doliczonego czasu starcia.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-3.

Sędzia nie ukarał piłkarzy POM Iskra Piotrowice żadną kartką, natomiast zawodnikom Igrosa Krasnobród przyznał trzy żółte.

Zespół Igrosa Krasnobród nie skorzystał ze zmian. Drużyna POM Iskra Piotrowice także nie skorzystała ze zmian.