Lutnia Piszczac - STS Gryf Gmina Zamość 2-1 (1-0). 7. kolejka IV ligi lubelskiej

W meczu 7. kolejki IV ligi lubelskiej, który rozegrany został 22 maja, zespół Lutni Piszczac zwyciężył z Gryfem Gmina Zamość 2-1 (1-0).

W  meczu 7. kolejki  IV ligi lubelskiej, który rozegrany został 22 maja, zespół Lutni Piszczac zwyciężył  z Gryfem Gmina Zamość  2-1 (1-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Lutni Piszczac wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut drużyna Gryfu Gmina Zamość zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Lutni Piszczac była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Sebastian Calka z Lutni Piszczac. Była to 28. minuta spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Lutni Piszczac w 45. minucie spotkania, gdy Piotr Kurowski strzelił pierwszego gola. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Lutni Piszczac.

Drużyna Lutni Piszczac niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 11 minut, jedenastka Gryfu Gmina Zamość doprowadziła do remisu. Gola strzelił Hubert Salamacha. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Gryf Gmina Zamość: Przemyslawowi Debickiemu w 72. minucie i Damianowi Dolbie w drugiej minucie doliczonego czasu starcia.

Zawodnicy Lutni Piszczac w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W trzeciej minucie doliczonego czasu meczu Jakub Magier dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-1.

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Lutni Piszczac, a zawodnikom Gryfu Gmina Zamość przyznał dwie.

Drużyna Lutni Piszczac nie skorzystała ze zmian. Zespół Gryfu Gmina Zamość również nie skorzystał ze zmian.