KS Hetman Zamość - Lewart Lubartów 1-5 (0-3). 7. kolejka IV ligi lubelskiej

W meczu 7. kolejki IV ligi lubelskiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna Hetmana Zamość skompromitowała się z Lewartem Lubartów 1-5 (0-3).

W  meczu 7. kolejki  IV ligi lubelskiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna Hetmana Zamość skompromitowała się  z Lewartem Lubartów  1-5 (0-3).

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 pojedynków zespół Lewartu Lubartów wygrał cztery razy, ale więcej przegrywał, bo pięć razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu piłkarze Lewartu Lubartów nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 10. minucie bramkę zdobył Krystian Żelisko.

Drużyna Hetmana Zamość ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Lewartu Lubartów, zdobywając kolejną bramkę. W 25. minucie na listę strzelców wpisał się Bartlomiej Koneczny.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Lewartu Lubartów w 36. minucie spotkania, gdy Dawid Iskierka strzelił trzeciego gola. Między 37. a 45. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Hetmana Zamość.

Patryk Miedźwiedź z Hetmana Zamość w 61. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej został on ukarany w 40. minucie. Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy żółtą kartką został ukarany Milosz Bator, piłkarz Hetmana Zamość.

W 77. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Milosz Bator z zespołu Hetmana Zamość i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 66. minucie.

W 80. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Bartlomiej Koneczny z Lewartu Lubartów.

Piłkarze Hetmana Zamość odpowiedzieli strzeleniem gola. W pierwszej minucie doliczonego czasu spotkania bramkę pocieszenia zdobył Mykhailo Kaznokha.

Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Dwie minuty później wynik na 1-5 podwyższył Wojciech Zuk.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-5.

Arbiter nie ukarał zawodników Lewartu Lubartów żadną kartką, natomiast piłkarzom Hetmana Zamość pokazał cztery żółte oraz dwie czerwone.

Drużyna Hetmana Zamość nie skorzystała ze zmian. Zespół Lewartu Lubartów również nie skorzystał ze zmian.