Klub Sportowy Sparta Rejowiec Fabryczny - KSG Chełm Kłos 6-0 (3-0). 7. kolejka IV ligi lubelskiej

21 maja odbył się mecz 7. kolejki IV ligi lubelskiej pomiędzy drużynami Rejowca Fabrycznego i Kłosa Gmina Chełm. Starcie zakończyło się zwycięstwem Rejowca Fabrycznego 6-0.

21 maja  odbył się mecz  7. kolejki  IV ligi lubelskiej pomiędzy drużynami Rejowca Fabrycznego  i Kłosa Gmina Chełm. Starcie zakończyło się zwycięstwem Rejowca Fabrycznego 6-0.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Rejowca Fabrycznego w 15. minucie spotkania, gdy Jakub Martyn strzelił pierwszego gola.

Drużyna Kłosa Gmina Chełm ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała jedenastka Rejowca Fabrycznego, zdobywając kolejną bramkę. W 18. minucie wynik na 2-0 podwyższył Kamil Starok.

Rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 28. minucie na listę strzelców wpisał się Aliaksei Piatrenka.

W 34. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Pawela Mazura z Kłosa Gmina Chełm, a w 36. minucie Kamila Staroka z drużyny przeciwnej. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Jakub Martyn wywołał eksplozję radości wśród kibiców Rejowca Fabrycznego, strzelając kolejnego gola w 55. minucie pojedynku.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Rejowca Fabrycznego w 64. minucie spotkania, gdy Przemysław Jasiński zdobył piątą bramkę. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Kłos Gmina Chełm: Piotrowi Kwiatkowskiemu w 70. i Emilowi Poznanskiemu w 72. minucie.

W 79. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Przemysław Jasiński z Rejowca Fabrycznego. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 6-0.

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Rejowca Fabrycznego, natomiast piłkarzom Kłosa Gmina Chełm pokazał trzy.

Zespół Rejowca Fabrycznego nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Kłosa Gmina Chełm także nie skorzystała ze zmian.