KKS Start 1944 Krasnystaw - KS Lublinianka 0-0. 7. kolejka IV ligi lubelskiej

22 maja odbył się mecz 7. kolejki IV ligi lubelskiej pomiędzy drużynami Startu Krasnystaw i KS-u Lublinianka. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

22 maja  odbył się mecz  7. kolejki  IV ligi lubelskiej pomiędzy drużynami Startu Krasnystaw  i KS-u Lublinianka. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Drużyna KS-u Lublinianka wygrała aż cztery razy, zremisowała dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut zespół KS-u Lublinianka zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Startu Krasnystaw była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Od 82. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Startu Krasnystaw oraz dwie drużynie przeciwnej.

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Jedenastka Startu Krasnystaw nie skorzystała ze zmian. Drużyna KS-u Lublinianka również nie skorzystała ze zmian.