Huczwa Tyszowce - Lewart Lubartów 1-1 (0-0). 5. kolejka IV ligi lubelskiej

W spotkaniu 5. kolejki IV ligi lubelskiej, które rozegrane zostało 15 maja, jedenastka Huczwej Tyszowce zremisowała z Lewartem Lubartów 1-1 (0-0).

W  spotkaniu 5. kolejki  IV ligi lubelskiej, które rozegrane zostało 15 maja, jedenastka Huczwej Tyszowce zremisowała  z Lewartem Lubartów  1-1 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Zespół Lewartu Lubartów wygrał aż cztery razy, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut zespół Lewartu Lubartów zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Huczwej Tyszowce była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 28. minucie sędzia pokazał kartkę Patrykowi Krosmanowi z Huczwej Tyszowce.

W 50. minucie kartkę dostał Rodion Serdiuk, piłkarz Huczwej Tyszowce.

Wysiłki podejmowane przez zespół Lewartu Lubartów w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 54. minucie bramkę zdobył Adrian Pikul.

Jedenastka Lewartu Lubartów krótko cieszyła się prowadzeniem. Trwało to tylko pięć minut, ponieważ drużyna Huczwej Tyszowce doprowadziła do remisu. Gola strzelił Damian Ziolkowski. W 68. minucie sędzia pokazał kartkę Wojciechowi Geborysowi, zawodnikowi Huczwej Tyszowce.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-1.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Lewartu Lubartów żadną kartką, natomiast zawodnikom Huczwej Tyszowce przyznał trzy żółte.

Zespół Huczwej Tyszowce nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Lewartu Lubartów także nie skorzystała ze zmian.