Granit Bychawa - Międzyrzec Podlaski 4-1 (3-1). 7. kolejka IV ligi lubelskiej

W starciu 7. kolejki IV ligi lubelskiej, które rozegrane zostało 21 maja, jedenastka Granitu Bychawa zwyciężyła z Międzyrzecem Podlaskim 4-1 (3-1).

W  starciu 7. kolejki  IV ligi lubelskiej, które rozegrane zostało 21 maja, jedenastka Granitu Bychawa zwyciężyła  z Międzyrzecem Podlaskim  4-1 (3-1).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Drużyna Międzyrzeca Podlaskiego wygrała dwa razy, zremisowała tyle samo, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut drużyna Międzyrzeca Podlaskiego zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Granitu Bychawa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Sebastian Sprawka wywołał eksplozję radości wśród kibiców Granitu Bychawa, strzelając gola w 35. minucie pojedynku.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Drużyna Międzyrzeca Podlaskiego ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Granitu Bychawa, zdobywając kolejną bramkę. W 74. minucie Sebastian Sprawka ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 2-0.

Jedenastka Granitu Bychawa nie skorzystała ze zmian. Drużyna Międzyrzeca Podlaskiego także nie skorzystała ze zmian.