Górnik II Łęczna - FKS Stal Kraśnik 0-1 (0-0). 7. kolejka IV ligi lubelskiej

W meczu 7. kolejki IV ligi lubelskiej, który rozegrany został 22 maja, drużyna Górnika II Łęczna przegrała ze Stal Kraśnik 0-1 (0-0).

W  meczu 7. kolejki  IV ligi lubelskiej, który rozegrany został 22 maja, drużyna Górnika II Łęczna przegrała  ze Stal Kraśnik  0-1 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Jedenastka Stal Kraśnik wygrała aż siedem razy, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut zespół Stal Kraśnik zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Górnika II Łęczna była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 58. minucie arbiter pokazał kartkę Jakubowi Zielinskiemu, zawodnikowi Stal Kraśnik.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Stal Kraśnik w 58. minucie spotkania, gdy Jakub Zielinski strzelił pierwszego gola. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania sędzia pokazał kartkę Michałowi Szalachowskiemu z drużyny Górnika II Łęczna.

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Zespół Górnika II Łęczna nie skorzystał ze zmian. Drużyna Stal Kraśnik także nie skorzystała ze zmian.