TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - LKS Grom Różaniec 3-0 (2-0). 1. kolejka IV ligi lubelskiej II

14 sierpnia odbył się pojedynek 1. kolejki IV ligi lubelskiej II pomiędzy drużynami Tomasovii T. Lub. i Gromu Różaniec. Starcie zakończyło się zwycięstwem Tomasovii T. Lub. 3-0.

14 sierpnia  odbył się pojedynek  1. kolejki  IV ligi lubelskiej II pomiędzy drużynami Tomasovii T. Lub.  i Gromu Różaniec. Starcie zakończyło się zwycięstwem Tomasovii T. Lub. 3-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Tomasovii T. Lub. wygrała aż trzy razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Tomasovii T. Lub. w 15. minucie spotkania, gdy Damian Szuta zdobył pierwszą bramkę.

Jedenastka Gromu Różaniec ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Tomasovii T. Lub., strzelając kolejnego gola. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy wynik na 2-0 podwyższył Oskar Lasota.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

P. Orzechowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Tomasovii T. Lub., zdobywając kolejną bramkę w 55. minucie meczu. Od 56. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Gromu Różaniec i jedną drużynie przeciwnej.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 3-0.

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Tomasovii T. Lub., a zawodnikom Gromu Różaniec przyznał dwie.

Drużyna Tomasovii T. Lub. nie skorzystała ze zmian. Zespół Gromu Różaniec także nie skorzystał ze zmian.