STS Gryf Gmina Zamość - Blekitni Obsza 1-0 (0-0). 1. kolejka IV ligi lubelskiej II

14 sierpnia odbyło się starcie 1. kolejki IV ligi lubelskiej II pomiędzy drużynami Gryfu Gmina Zamość i Błękitnych Obsza. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Gryfu Gmina Zamość 1-0.

14 sierpnia  odbyło się starcie  1. kolejki  IV ligi lubelskiej II pomiędzy drużynami Gryfu Gmina Zamość  i Błękitnych Obsza. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Gryfu Gmina Zamość 1-0.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Gryfu Gmina Zamość.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między trzecią a 31. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Gryfu Gmina Zamość i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Od 50. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom Błękitnych Obsza i dwie drużynie przeciwnej. Vladyslav Shukailo z Błękitnych Obsza w doliczonej drugiej minucie meczu dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. Wcześniej został on ukarany w 72. minucie.

Jedyną bramkę meczu dla Gryfu Gmina Zamość zdobył Rafal Kycko w drugiej minucie doliczonego czasu spotkania.

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Błękitnych Obsza w pierwszej połowie, a w drugiej cztery żółte oraz jedną czerwoną. Zawodnicy drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie trzy żółte kartki, natomiast w drugiej dwie.

Zespół Gryfu Gmina Zamość nie skorzystał ze zmian. Drużyna Błękitnych Obsza także nie skorzystała ze zmian.