KKS Start 1944 Krasnystaw - Kryształ Werbkowice 4-0 (2-0). 1. kolejka IV ligi lubelskiej II

14 sierpnia odbył się pojedynek 1. kolejki IV ligi lubelskiej II pomiędzy drużynami Startu Krasnystaw i Kryształu Werbkowice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Startu Krasnystaw 4-0.

14 sierpnia  odbył się pojedynek  1. kolejki  IV ligi lubelskiej II pomiędzy drużynami Startu Krasnystaw  i Kryształu Werbkowice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Startu Krasnystaw 4-0.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na pięć meczów jedenastka Startu Krasnystaw wygrała jeden raz, ale więcej przegrywała, bo aż trzy razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut zespół Kryształu Werbkowice zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Startu Krasnystaw była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Startu Krasnystaw w 26. minucie spotkania, gdy Milosz Ciechan strzelił pierwszego gola.

Jedenastka Kryształu Werbkowice ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Startu Krasnystaw, zdobywając kolejną bramkę. Na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy wynik na 2-0 podwyższył Dawid Sołdecki.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Kryspin Florek ze Startu Krasnystaw. Była to 45. minuta meczu.

W 60. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Milosz Ciechan ze Startu Krasnystaw. W 80. minucie kartką został ukarany Sergiej Borys, zawodnik Kryształu Werbkowice.

Piotr Korzeniowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Startu Krasnystaw, zdobywając kolejną bramkę w 84. minucie spotkania. W 88. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Michala Maliszewskiego z Kryształu Werbkowice, a w 90. minucie Pawela Matycza z drużyny przeciwnej.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 4-0.

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Drużyna Startu Krasnystaw nie skorzystała ze zmian. Zespół Kryształu Werbkowice także nie skorzystał ze zmian.