MKS Stal Poniatowa - Opolanin Opole Lubelskie 3-0 (0-0). 1. kolejka IV ligi lubelskiej I

W meczu 1. kolejki IV ligi lubelskiej I, który rozegrany został 14 sierpnia, drużyna Stal Poniatowa wygrała z Opolaninem Opole Lub. 3-0 (0-0).

W  meczu 1. kolejki  IV ligi lubelskiej I, który rozegrany został 14 sierpnia, drużyna Stal Poniatowa wygrała  z Opolaninem Opole Lub.  3-0 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Opolanina Opole Lub. wygrał dwa razy, a przegrał tylko raz.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 19. a 41. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Opolanina Opole Lub..

Wysiłki podejmowane przez zespół Stal Poniatowa w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 52. minucie bramkę zdobył Konrad Gąsiorowski.

W 61. minucie arbiter pokazał kartkę Konradowi Gąsiorowskiemu z Stal Poniatowa.

Jedenastka Opolanina Opole Lub. ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Stal Poniatowa, zdobywając kolejną bramkę. Na 10 minut przed zakończeniem pojedynku na listę strzelców wpisał się Sylwester Parada.

W 87. minucie sędzia pokazał kartkę Jonatanowi Wlizli, piłkarzowi Stal Poniatowa.

Wiktor Tkaczyk wywołał eksplozję radości wśród kibiców Stal Poniatowa, strzelając kolejnego gola w trzeciej minucie doliczonego czasu spotkania starcia. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-0.

Zawodnicy Stal Poniatowa obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Zespół Stal Poniatowa nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Opolanina Opole Lub. również nie skorzystała ze zmian.