Lewart Lubartów - Międzyrzec Podlaski 0-0. 1. kolejka IV ligi lubelskiej I

13 sierpnia odbył się mecz 1. kolejki IV ligi lubelskiej I pomiędzy drużynami Lewartu Lubartów i Międzyrzeca Podlaskiego. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

13 sierpnia  odbył się mecz  1. kolejki  IV ligi lubelskiej I pomiędzy drużynami Lewartu Lubartów  i Międzyrzeca Podlaskiego. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Międzyrzeca Podlaskiego wygrał dwa razy, zremisował raz, a przegrał tylko raz.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 19. a 29. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Lewartu Lubartów.

W 74. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Krystiana Żeliskę z Lewartu Lubartów, a w 82. minucie Bartłomieja Goździołkę z drużyny przeciwnej.

Piłkarze Lewartu Lubartów dostali w meczu cztery żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Zespół Lewartu Lubartów nie skorzystał ze zmian. Drużyna Międzyrzeca Podlaskiego także nie skorzystała ze zmian.