ZKS Włókniarz Zelów - Zjednoczeni Stryków 0-3 (0-0). 29. kolejka IV ligi łódzkiej

21 maja odbył się pojedynek 29. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Włókniarza Zelów i Zjednoczonych Stryków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Zjednoczonych Stryków 3-0.

21 maja  odbył się pojedynek  29. kolejki  IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Włókniarza Zelów  i Zjednoczonych Stryków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Zjednoczonych Stryków 3-0.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 17 starć jedenastka Zjednoczonych Stryków wygrała sześć razy, ale więcej przegrywała, bo siedem razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Zjednoczonych Stryków w 15. minucie spotkania, gdy Stefan Potocki strzelił pierwszego gola.

Drużyna Włókniarza Zelów ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała jedenastka Zjednoczonych Stryków, zdobywając kolejną bramkę. W 19. minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Figurski.

Jedyną kartkę w meczu dostał Kamil Owczarczyk z Włókniarza Zelów. Była to 36. minuta spotkania.

W 45. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Kacper Figurski ze Zjednoczonych Stryków. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-3.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-3.

Arbiter nie ukarał zawodników Zjednoczonych Stryków żadną kartką, natomiast piłkarzom Włókniarza Zelów pokazał jedną żółtą.

Drużyna Włókniarza Zelów nie skorzystała ze zmian. Zespół Zjednoczonych Stryków również nie skorzystał ze zmian.