ZKS Włókniarz Zelów - AKS SMS Łódź 1-4 (0-2). 2. kolejka IV ligi łódzkiej

10 sierpnia odbył się pojedynek 2. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Włókniarza Zelów i AKS SMS Łódź. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem AKS SMS Łódź 4-1.

10 sierpnia  odbył się pojedynek  2. kolejki  IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Włókniarza Zelów  i AKS SMS Łódź. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem AKS SMS Łódź 4-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu AKS SMS Łódź.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom AKS SMS Łódź: Kamilowi Kowalczykowi w 10. i Karolowi Korskiemu w 24. minucie.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Sędzia nie ukarał zawodników Włókniarza Zelów żadną kartką, natomiast piłkarzom AKS SMS Łódź pokazał dwie żółte.

Zespół Włókniarza Zelów nie skorzystał ze zmian. Drużyna AKS SMS Łódź także nie skorzystała ze zmian.