Zjednoczeni Stryków - ZKS Włókniarz Zelów 4-0 (0-0). 1. kolejka IV ligi łódzkiej

W spotkaniu 1. kolejki IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 6 sierpnia, drużyna Zjednoczonych Stryków wysoko wygrała z Włókniarzem Zelów 4-0 (0-0).

W  spotkaniu 1. kolejki  IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 6 sierpnia, drużyna Zjednoczonych Stryków wysoko wygrała  z Włókniarzem Zelów  4-0 (0-0).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 18 meczów drużyna Włókniarza Zelów wygrała siedem razy i tyle samo razy przegrywała. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut zespół Włókniarza Zelów zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Zjednoczonych Stryków była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 40. minucie arbiter przyznał kartkę Mikołajowi Mascherze z Zjednoczonych Stryków.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Włókniarza Zelów żadną kartką, natomiast zawodnikom Zjednoczonych Stryków pokazał jedną żółtą.

Zespół Zjednoczonych Stryków nie skorzystał ze zmian. Drużyna Włókniarza Zelów także nie skorzystała ze zmian.