Zjednoczeni Stryków - WKS Wieluń 1-3 (1-2). 2. kolejka IV ligi łódzkiej

10 sierpnia odbyło się spotkanie 2. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Zjednoczonych Stryków i WKS-u Wieluń. Pojedynek zakończył się zwycięstwem WKS-u Wieluń 3-1.

10 sierpnia  odbyło się spotkanie  2. kolejki  IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Zjednoczonych Stryków  i WKS-u Wieluń. Pojedynek zakończył się zwycięstwem WKS-u Wieluń 3-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny WKS-u Wieluń.

Od pierwszych minut drużyna WKS-u Wieluń zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Zjednoczonych Stryków była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Jakub Słowianek z jedenastki Zjednoczonych Stryków. Była to 28. minuta meczu.

Tymczasem piłkarze Zjednoczonych Stryków nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 33. minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Cupriak.

Zespół Zjednoczonych Stryków krótko cieszył się prowadzeniem. Trwało to tylko sześć minut, ponieważ drużyna WKS-u Wieluń doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Mikołaj Cyrus.

Dalsze wysiłki podejmowane przez jedenastkę WKS-u Wieluń przyniosły efekt bramkowy. W 45. minucie Kamil Mituła dał prowadzenie swojej drużynie.

Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia przyznał kartkę Mikolajowi Kamanczykowi z Zjednoczonych Stryków.

Zespół Zjednoczonych Stryków ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka WKS-u Wieluń, strzelając kolejnego gola. W 81. minucie Mikołaj Cyrus ponownie strzelił gola zmieniając wynik na 1-3.

W 84. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Mateusza Kusmierczyka ze Zjednoczonych Stryków, a w 90. minucie Jakuba Szańca z drużyny przeciwnej. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-3.

Zawodnicy Zjednoczonych Stryków otrzymali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Drużyna Zjednoczonych Stryków nie skorzystała ze zmian. Jedenastka WKS-u Wieluń także nie skorzystała ze zmian.