WKS Wieluń - ZKS Włókniarz Zelów 2-2 (0-2). 3. kolejka IV ligi łódzkiej

W spotkaniu 3. kolejki IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 13 sierpnia, drużyna WKS-u Wieluń zremisowała z Włókniarzem Zelów 2-2 (0-2).

W  spotkaniu 3. kolejki  IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 13 sierpnia, drużyna WKS-u Wieluń zremisowała  z Włókniarzem Zelów  2-2 (0-2).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Włókniarza Zelów w 15. minucie spotkania, gdy Igor Swiatkiewicz zdobył pierwszą bramkę.

Drużyna WKS-u Wieluń ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Włókniarza Zelów, strzelając kolejnego gola. Bramkę na 0-2 zdobył ponownie w 26. minucie Igor Swiatkiewicz.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 49. minucie kartkę obejrzał Igor Swiatkiewicz z zespołu Włókniarza Zelów.

Piłkarze WKS-u Wieluń odpowiedzieli strzeleniem gola. W 51. minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Nowakowski.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Włókniarz Zelów: Bogdanowi Fokasievowi w 56. i Albinowi Maciejewskiemu w 89. minucie.

Dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę WKS-u Wieluń przyniosły efekt bramkowy. W 90. minucie Kacper Nowakowski po raz drugi trafił do bramki zmieniając wynik na 2-2.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-2.

Arbiter nie ukarał zawodników WKS-u Wieluń żadną kartką, natomiast piłkarzom Włókniarza Zelów pokazał trzy żółte.

Zespół WKS-u Wieluń nie skorzystał ze zmian. Drużyna Włókniarza Zelów także nie skorzystała ze zmian.