SKF Zryw Wygoda - MGKS Skalnik Sulejów 4-0 (0-0). 28. kolejka IV ligi łódzkiej

14 maja odbyło się starcie 28. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Zrywu Wygoda i Skalnika Sulejów. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Zrywu Wygoda 4-0.

14 maja  odbyło się starcie  28. kolejki  IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Zrywu Wygoda  i Skalnika Sulejów. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Zrywu Wygoda 4-0.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Zrywu Wygoda wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut jedenastka Skalnika Sulejów zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Zrywu Wygoda była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 26. a 45. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Zrywu Wygoda oraz dwie drużynie przeciwnej.

W 54. minucie kartkę dostał Kamil Augustyn, piłkarz Zrywu Wygoda.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Zrywu Wygoda w 69. minucie spotkania, gdy Krystian Rutkowski strzelił pierwszego gola.

Drużyna Skalnika Sulejów ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała jedenastka Zrywu Wygoda, zdobywając kolejną bramkę. W 76. minucie wynik na 2-0 podwyższył Hubert Matyjas.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu atmosfera była rozgrzana. Na cztery minuty przed zakończeniem spotkania Hubert Matyjas ponownie strzelił gola zmieniając wynik na 3-0.

Roman Perizhok wywołał eksplozję radości wśród kibiców Zrywu Wygoda, strzelając kolejnego gola w 88. minucie pojedynku. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 4-0.

Piłkarze Zrywu Wygoda obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.

Drużyna Zrywu Wygoda nie skorzystała ze zmian. Zespół Skalnika Sulejów również nie skorzystał ze zmian.